مجوز و دسترسی
منوط به رعایت این شرایط استفاده و شرایط خدمات و پرداخت هزینه های مربوطه ، Khaachi یا ارائه دهندگان محتوای آن به شما مجوز محدود ، غیر انحصاری ، غیرقابل انتقال ، غیرمجاز ، برای دسترسی و شخصی سازی می دهند.
این مجوز شامل هیچگونه فروش مجدد یا استفاده تجاری از خدمات Khaachi یا محتویات آن نمی شود.  هرگونه جمع آوری و استفاده از لیست محصولات ، توضیحات یا قیمت ها ؛  هرگونه استفاده مشترك از هرگونه خدمات Khaachi یا محتویات آن ،  هرگونه بارگیری ، کپی یا استفاده دیگر از اطلاعات حساب به نفع شخص ثالث ،  یا هرگونه استفاده از داده کاوی ، روبات ها ، یا ابزارهای جمع آوری و استخراج داده های مشابه ممنوع میباشد.   کلیه حقوقی که در این شرایط استفاده یا شرایط خدمات به صراحت به شما اعطا نشده است توسط Khaachi یا مجوز دهندگان ، تأمین کنندگان ، ناشران ، صاحبان حقوق یا سایر ارائه دهندگان محتوی محفوظ و حفظ می شود.
هیچ سرویس Khaachi و هیچ بخشی از  سرویس Khaachi را نمی توان بدون رضایت کتبی Khaachi تکثیر ، کپی  ، فروش ، فروش مجدد ، بازدید ، یا استفاده از آن برای هر گونه هدف تجاری استفاده کرد.  شما نمی توانید از تکنیک های قاب بندی برای محصور کردن علامت تجاری ، لوگو یا سایر اطلاعات اختصاصی (از جمله تصاویر ، متن ، طرح بندی صفحه یا فرم) Khaachi بدون رضایت کتبی صریح استفاده نکنید.
شما نمی توانید از هیچگونه متا برچسب یا هر “متن پنهان” دیگری با استفاده از نام یا علائم تجاری Khaachi بدون رضایت کتبی صریح Khaachi استفاده کنید.  شما نمی توانید از خدمات Khaachi سوء استفاده کنید.  شما می توانید از خدمات Khaachi فقط طبق مجاز قانون استفاده کنید.  مجوزهای اعطایی توسط Khaachi در صورت عدم رعایت این شرایط استفاده یا هرگونه شرایط سرویس خاتمه می یابد.حساب شما
ممکن است برای استفاده از خدمات خاص Khaachi به حساب Khaachi خود نیاز داشته باشید ، و ممکن است از شما خواسته شود که وارد حساب شده و یک روش پرداخت معتبر مرتبط با آن داشته باشید.  اگر مشکلی در شارژ روش پرداخت انتخابی شما وجود داشته باشد ، ممکن است هر روش پرداخت معتبر دیگری را که با حساب شما مرتبط است استفاده نماییم.  برای مدیریت گزینه های پرداخت خود از حساب کاربری خود دیدن کنید.  شما مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود و محدود کردن دسترسی به حساب خود هستید و موافقت می کنید که مسئولیت کلیه فعالیتهایی را که تحت حساب یا رمز عبور شما انجام می پذیرد را پذیرفته اید.  Khaachi محصولات را برای کودکان توسط اعتبار بزرگسالان می فروشد ، که می توانند با کارت اعتباری یا روش پرداخت مجاز دیگر خرید کنند.  اگر زیر 18 سال دارید ، می توانید از خدمات Khaachi فقط با مشارکت والدین یا سرپرست استفاده کنید.  والدین و سرپرستان ممکن است برای نوجوانان در خانه  پروفایل ایجاد کنند.  Khaachi این حق را برای خود محفوظ می دارد که خدمات را فسخ نکند ، حقوق شما را در استفاده از خدمات Khaachi ، حذف یا ویرایش محتوا ، یا لغو سفارشات به صلاحدید خود محفوظ نگه دارد.

بازبینی ها ، نظرات ، ارتباطات و سایر مطالب
شما می توانید نظرات ، عکس ها ، فیلم ها و سایر مطالب را ارسال کنید.  ارسال کارت های الکترونیکی و سایر ارتباطات ؛  و پیشنهادات ، ایده ها ، نظرات ، سوالات یا سایر اطلاعات را  مادامی که محتوا غیرقانونی ، مستهجن ، تهدید آمیز ، افتراآمیز ، تجاوز به حریم خصوصی ، نقض حقوق مالکیت معنوی (از جمله حقوق تبلیغات) یا به هر نحوی آسیب رساندن به اشخاص ثالث نباشد، ارسال کنید .  برخی از آنها شامل ویروس های نرم افزاری ، مبارزات سیاسی ، درخواست تجاری ، نامه های زنجیره ای ، ارسال دسته جمعی ، یا هر نوع پیام های ناخواسته یا تجاری الکترونیکی می‌تواند باشد.  شما نمی توانید از یک آدرس ایمیل جعلی استفاده کنید ، از شخص یا شخص دیگری جعل هویت کنید ، یا در مورد منشاء کارت یا محتوای دیگر گمراه کننده استفاده کنید .  Khaachi این حق را برای خود محفوظ می دارد (اما نه تعهد) که چنین محتوایی را حذف یا ویرایش کند ، اما توجه داشته باشید، به طور منظم محتوای ارسال شده را بررسی نمی کند.
اگر محتوا یا مطالبی را ارسال می کنید ، به Khaachi یک حق غیر انحصاری ، بدون حق امتیاز ، دائمی ، غیرقابل فسخ و کاملاً فرعی برای استفاده ، تولید مثل ، اصلاح ، تطبیق ، انتشار ، اجرا ، ترجمه ، ایجاد مشتق می دهید.  شما به Khaachi و صاحب امتیازهای فرعی این حق را می دهید که از نامی که در ارتباط با چنین محتوایی ارسال می کنید ، در صورت انتخاب ، استفاده کنند.  شما نماینده و ضمانت می کنید که تمام حقوق محتوایی را که پست می کنید در اختیار دارید یا به هر نحوی کنترل می کنید.  اینکه محتوا دقیق است ؛  استفاده از محتوای ارائه شده شما این خط مشی را نقض نمی کند و به هیچ شخص یا نهادی آسیب نمی رساند ؛  و خسارت khaachi را برای کلیه ادعاهای ناشی از محتوایی که ارائه می دهید جبران خواهید کرد.  Khaachi حق دارد اما موظف به نظارت و ویرایش یا حذف هرگونه فعالیت یا محتوا نیست.  Khaachi هیچ مسئولیتی نمی پذیرد و هیچ مسئولیتی در قبال هرگونه محتوای ارسال شده توسط شما یا شخص ثالث بر عهده نمی گیرد.

شکایات مالکیت فکری
خاچی به مالکیت معنوی دیگران احترام می گذارد.  اگر فکر می کنید که حقوق مالکیت معنوی شما نقض می شود ، لطفاً اطلاعیه ما را برای ادعای نقض حق  دنبال کنید.

 بازگشت و بازپرداخت
تا زمانی که موردی به مرکز تحقیق و پشتیبانی ما نرسد ، Khaachi عنوان اقلام برگشتی را ثبت و اجرا نمیکند. بنا به صلاحدید ما ، ممکن است نتیجه بدون بازپرداخت صادر شود.  در این شرایط ، Khaachi عنوان مورد بازپرداخت شده را قبول نخواهد کرد.  برای اطلاعات بیشتر در مورد بازپرداخت و بازپرداخت ما ، لطفاً «سوالات متداول» ما را ببینید.

 توصیفات محصول
Khaachi سعی می کند تا آنجا که ممکن است دقیق باشد.  با این حال ، Khaachi تضمین نمی کند که توضیحات محصول یا سایر محتویات هر سرویس Khaachi دقیق ، کامل ، قابل اعتماد ، جاری و عاری از خطا باشد.  اگر محصولی که توسط Khaachi ارائه می شود مطابق توصیفات محصول  نیست ، تنها راه حل شما این است که آن را در شرایط بلااستفاده برگردانید.

قیمت گذاری
“قیمت لیست” به معنی قیمت خرده فروشی پیشنهادی یک محصول است که توسط تولید کننده ، تأمین کننده یا فروشنده ارائه شده است.  ما به طور مرتب لیست قیمتها را در برابر قیمتهایی که اخیراً در Khaachi و سایر خرده فروشان یافت شده است ، بررسی می کنیم.  در مورد اقلام فروخته شده توسط Khaachi ، تا زمانی که شما سفارش ندهید ، نمی توانیم قیمت یک کالا را تأیید کنیم.
با وجود تمام تلاش ما ، تعداد کمی از اقلام موجود در فهرست ما ممکن است قیمت اشتباه داشته باشند.  اگر قیمت صحیح کالایی که توسط Khaachi فروخته می شود بیشتر از قیمت اعلام شده ما باشد ، ما بنا به صلاحدید خود یا قبل از ارسال با شما تماس می گیریم یا سفارش را لغو می کنیم و چنین لغو را به شما اطلاع می دهیم.

مجوزهای برنامه
Khaachi وقتی از برنامه های ایجاد شده توسط استفاده می کنید ، مانند khaachi App  ممکن است مجوزهای خاصی را برای دستگاه خود به ما اعطا کنید.  اکثر دستگاه های تلفن همراه اطلاعاتی در مورد این مجوزها به شما ارائه می دهند.

 تحریم ها و سیاست صادرات
اگر مشمول تحریم های جمهوری اسلامی ایران  یا تحریم های مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران  توسط دولت های کشوری هستید که از خدمات Khaachi استفاده می کنید ، از سرویس Khaachi نمیتوانند استفاده نمایید.  شما باید از تمام محدودیت های صادرات و صادرات مجدد جمهوری اسلامی ایران  یا کالاهای دیگر ، نرم افزار (از جمله نرم افزار خاچی) ، فناوری و خدمات استفاده کنید.

سایر مشاغل
مراکز و اصنافی  غیر از Khaachi مانند فروشگاه ها، خدمات  یا خطوط تولید وجود دارند که  خدمات خود را از طریق بسترKhaachi  ارایه می‌دهند.  علاوه بر این ، ما پیوندهایی را به سایت های شرکت های وابسته و مشاغل دیگر ارائه می دهیم.  اگر هر یک از محصولات یا خدمات ارائه شده توسط این مشاغل یا افراد را خریداری می کنید ، مستقیماً از آن اشخاص ثالث خریداری می کنید ، نه از Khaachi.
ما مسئول بررسی یا ارزیابی و ارائه هیچ یک از این مشاغل یا افراد (از جمله محتوای وب سایت آنها) نیستیم.  Khaachi هیچگونه مسئولیت یا مسئولیتی در قبال اقدامات ، محصول و محتوای همه اینها و سایر اشخاص ثالث بر عهده نمی گیرد.  شما باید بیانیه های حریم خصوصی و سایر شرایط استفاده آنها را با دقت مرور کنید.

سلب مسئولیت از ضمانت ها و محدودیت مسئولیت
خدمات khaachi و کلیه اطلاعات ، محتوا ، مواد ، محصولات (شامل نرم افزار) و سایر خدمات  و یا موارد دیگری که در اختیار شما قرار می گیرد از طریق خدمات khaachi که به وسیله “khaachi ” و “ارائه شده توسط” می‌باشد .  Khaachi هیچگونه نمایندگی و یا ضمانتی در هر نوع ، یا اطلاعات ، محتوا ، مواد ، محصولات  در هر کدام از آن ها یا سایر سرویس ها را نیز شامل می شود اگر در راستای اهداف خاچی نباشد را نمی پذیرد. .  شما به طور صریح موافقت می کنید که استفاده شما از خدمات Khaachi  کاملا بی خطر می باشد.
به طور کاملا مجاز از نظر قانون ، Khaachi تمام ضمانت ها را بیان می کند  ، از جمله ، اما محدود به ، ضمانت نامه های تجاری و تناسب برای یک ویژگی خاص نیست.  Khaachi تضمین نمی کند که خدمات Khaachi ، اطلاعات ، محتوا ، مواد ، محصولات (شامل نرم افزار) یا خدمات دیگر شامل یا سایر موارد ساخته شده در دسترس شما به وسیله  اجزای مضر قابل ردیابی نباشد. به طور کامل مجاز از نظر قانون ، Khaachi مسئول هیچ گونه خسارت ناشی از استفاده از هرگونه خدمات Khaachi ، یا از هرگونه اطلاعات ، محتوا ، مواد ، محصول و سایر موارد (شامل موارد دیگر) نمی باشد ، مگر اینکه به طور خاص به عنوان  داده شود.

اختلافات
هرگونه اختلاف یا ادعایی که به هر نحوی در ارتباط با استفاده شما از هرگونه سرویس Khaachi باشد ، در دادگاه های قضایی یا در شهرستان ، مورد رسیدگی قرار می گیرد و شما با صلاحیت و محل انحصاری این دادگاه ها رضایت می دهید.

 قانون قابل اجرا
با استفاده از هرگونه خدمات Khaachi ، شما موافقت می کنید که قوانین کشور ایران قابل اجرا ، و قوانین جمهوری اسلامی ایران ، بدون در نظر گرفتن اصول تضاد قوانین ، بر این شرایط استفاده و هر گونه اختلافی که بین شما و Khaachi بوجود می آید ، حاکم خواهد بود.

 سیاست های سایت ، تعدیل و حفظ پذیری
لطفاً سایر سیاست های ما ، مانند سیاست قیمت گذاری ما ، که در این سایت ارسال شده است را مرور کنید.  این خط مشی ها همچنین بر نحوه استفاده شما از خدمات Khaachi حاکم است.  ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که در هر زمان تغییراتی در سایت ، خط مشی ها ، شرایط خدمات و این شرایط استفاده از سایت ایجاد کنیم.  اگر هر یک از این شرایط نامعتبر ، باطل یا به هر دلیلی غیر قابل اجرا تلقی شود ، آن شرط قابل جدا شدن تلقی می شود و بر اعتبار و قابلیت اجراء هر شرط باقی مانده تأثیر نمی گذارد.

آدرس ما :
تهران، خیابان آزادی، خیابان حبیب زادگان، بن بست فاطمی، پلاک 1 شرقی، مجتمع خدمات فناوری 2 دانشگاه صنعتی شریف، واحد 11، پژوهشکده نوآوری فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه صنعتی شریف

تلفن تماس :۷۴-۰۲۱۶۶۱۶۶۶۵۱ داخلی ۱۱۷
تلفن پشتیبانی:۰۹۹۳۱۵۰۹۸۸۲
ایمیل :info [at] ictic.sharif.edu

************************

شرایط اضافی نرم افزار Khaachi
شرایط زیر (“شرایط نرم افزار”) در مورد هر نرم افزاری (شامل هرگونه به روز رسانی یا ارتقاء نرم افزار) و هرگونه اسناد مرتبطی که در ارتباط با خدمات Khaachi در اختیار شما قرار می دهیم (“نرم افزار Khaachi”) اعمال می شود.

 1. استفاده از نرم افزار Khaachi

شما می توانید از نرم افزار Khaachi صرفاً برای استفاده از خدمات Khaachi که توسط Khaachi ارائه شده است ، و طبق این شرایط استفاده و هرگونه شرایط سرویس استفاده کنید.  شما نمی توانید هیچ بخشی از نرم افزار Khaachi را در برنامه های دیگر قرار دهید یا هر قسمتی از آن را در ترکیب با سایر برنامه ها ، یا در غیر این صورت کپی (به جز اعمال حقوق اعطا شده در این بخش) ، اصلاح ، ایجاد آثار مشتق ، توزیع ، اختصاص هر  حق استفاده یا مجوز کامل یا جزئی از نرم افزار Khaachi گردآوری کنید.  تمام نرم افزارهای مورد استفاده در هر سرویس Khaachi متعلق به Khaachi یا تامین کنندگان نرم افزار آن است و توسط جمهوری اسلامی ایران  و قوانین بین المللی کپی رایت محافظت می شود.

 1. استفاده از خدمات شخص ثالث

هنگام استفاده از نرم افزار Khaachi ، ممکن است از خدمات یک یا چند شخص ثالث مانند حامل بی سیم یا ارائه دهنده نرم افزار تلفن همراه استفاده کنید.  استفاده شما از این خدمات شخص ثالث ممکن است تابع خط مشی ها ، شرایط استفاده و هزینه های این اشخاص ثالث باشد.

 1. بدون مهندسی معکوس

شما نمی توانید مهندسی معکوس ، تجزیه یا جداسازی ، دستکاری یا دور زدن هرگونه امنیت مرتبط با نرم افزار Khaachi را ، چه به طور کلی و چه به صورت جزئی انجام دهید.

 1. به روز رسانی

ما ممکن است در هر زمان و بدون اطلاع شما ، به روز رسانی خودکار یا دستی را به نرم افزار Khaachi ارائه دهیم.

 1.  کاربران نهایی دولت

اگر شما کاربر نهایی دولت جمهوری اسلامی ایران  هستید ، ما نرم افزار Khaachi را به عنوان “مورد تجاری” به شما اعطا می کنیم، و حقوقی را که به شما می دهیم  نرم افزار Khaachi همان حقوقی است که ما تحت این شرایط استفاده به همه دیگران اعطا می کنیم.

 1. درگیری ها

در صورت بروز هرگونه تضاد بین شرایط استفاده و سایر شرایط Khaachi یا شرایط شخص ثالث قابل اعمال در هر قسمت از نرم افزار Khaachi ، مانند شرایط مجوز منبع باز ، سایر شرایط بر آن بخش از نرم افزار Khaachi ،  به میزان درگیری میباشد.
لطفاً توجه داشته باشید که ارائه اطلاعات دقیق ، پردازش کارآمد درخواست شما را تسهیل می کند.  این اطلاعات ، به عنوان مثال ، ایمیل و/یا شماره کارت اعتباری مورد استفاده برای خرید برای خرید اطلاعات خرده فروشی را شامل می شود.  نام ، ایمیل و آدرس فیزیکی فروشنده برای اطلاعات فروشنده ؛  شماره سریال دستگاه برای دستگاه های Khaachi ؛  و آدرس IP و تمبرهای زمانی کامل را در بر می‌گیرد.

اطلاعیه و روشی برای ادعای نقض دارایی های فکری
اگر فکر می کنید حقوق مالکیت معنوی شما نقض شده است ، لطفاً شکایت خود را برای ما ارسال کنید .  این شکایت ممکن است برای گزارش انواع ادعاهای مالکیت معنوی از جمله ، اما نه محدود به ، حق چاپ ، علامت تجاری و ادعاهای ثبت اختراع استفاده شود.

شما می توانید ادعاهای کتبی نقض حق چاپ را به نماینده حق چاپ ما ارسال کنید:

ادعاهای کتبی مربوط به نقض حق چاپ باید شامل اطلاعات زیر باشد:

 • امضای فیزیکی یا الکترونیکی شخص مجاز به نمایندگی از طرف مالک حق چاپ .
 • شرح کار دارای حق چاپ که مدعی هستید نقض شده است.
 • شرح جایی که مطالبی که ادعا می کنید نقض می کند در سایت قرار دارد.
 • آدرس، شماره تلفن و آدرس ایمیل شما.
 • اظهارات  حسن نیت شما مبنی بر اینکه استفاده مورد مناقشه توسط مالک حق چاپ ، نماینده آن یا قانون مجاز نیست.  و بیانیه شما ، تحت مجازات شهادت دروغ ، مبنی بر اینکه اطلاعات فوق در اعلامیه شما دقیق است و شما صاحب حق چاپ هستید یا مجاز به نمایندگی از طرف صاحب حق چاپ هستید.