درباره بازار بزرگ آنلاین خاچی

مجموعه بازار بزرگ آنلاین خاچی نرم افزار جامع خدمات شهری، موارد ذیل را اراِیه می دهد:

1- خرید و فروش در بستر آنلاین

2- خدمات امنیت، شبکه، سرور، اینترنت و سیستم های امنیتی …

3- خدمات نرم افزار ، سخت افزار و اتوماسیون اداری

4- لجستیک ، باربری شهری و بین شهری

5- تولید محتوا، محتوای هنری از قبیل تبلیغات و بازاریابی

6- مدل سازی و مشاوره راه اندازی کسب و کار

خاچی این امکان را فراهم کرده تا تمامی کسب و کارها در مقیاس جفرافیایی محدود به کاربر بتوانند خدمات مورد نیاز را از گروه خاچی دریافت نمایند. همچنین سازمانها، شرکت های دولتی و خصوصی برای ایحاد یک محیط امن و حرفه ای میتوانند از تیم مجرب و متخصص خاچی به عنوان مشاوری امین در سیستم کسب و کار بهره مند گردند.

کاربران گرامی هم می توانند در هر لحظه از شبانه روز کلیه سفارشهای خود را با آرامش خاطر کامل ثبت نموده و به صورت فوری و یا تعیین زمان مشخص درب آدرس توسط تیم محرب لجستیک دریافت نمایند.

چشم انداز خاچی

ما به دنبال تبدیل شدن به یک رهبر جهانی در ارایه کالا و خدمات با استاندارد بالا هستیم تا بتوانیم هر کالا یا خدمتی را با کمترین قیمت ممکن در زمان مناسب، برای مشتریان در هر مکان فراهم کنیم.

در خاچی سفارش شما به صورت آنلاین و بدون تاخیر به فروشنده ها اطلاع داده شده و پس از ثبت سفارش، مراحل آماده سازی و ارسال سفارش شروع می شود. شما می توانید به صورت لحظه ای وضعیت سفارشتان را پیگیری کرده، هزینه سفارش را به صورت آنلاین، نقدی یا با استفاده از کارتخوان درب منزل پرداخت نمایید.

خاچی با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه نازلترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و خاچی نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت خاچی و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در خاچی بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند

تا با ارائه با‏ کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در پلتفرم خاچی، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.